Kuzey Sera

1999 yılında Marmara bölgesinde yer alan şirketimiz bölge ihtiyacını karşılayan seralar üreterek kalitesini kanıtlamıştır. 2012 yılında Kuzey Sera sistemleri Çelik Konstrüksiyon İnşaat Tarım Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak sera üretimine devam etmektedir. Kaliteyi yenilikçiliği ilke edinen firmamız kendi bölgesini aşarak farklı talepleri karşılamak için yeni sistemler geliştirmektedir.

Kuzey Sera; modern sera projelerini iklim koşulları, bölge şartları, ürün çeşidi ve müşteri özel isteklerini göz önünde bulundurarak en ideal projeyi hazırlamaktadır. Şirketimiz kendine özgü tasarımları kalitesi ispatlanmış ürünleriyle modern sera projeleri hazırlamakta anahtar teslim hizmet sunmaktadır. Modern seralar; Daldırma galvanizli çelik malzemeler kullanılarak yapılandırılmaktadır. Topraksız Tarım yetiştiriciliğine meyve ve fide üretimine uygun olup Türkiye geneline hitap etmektedir.

Kuzey Sera başarılı ve modern sera projelerini hayata geçirmek üzere kuruldu. Geçen zaman içinde sektördeki açığı gözle görülür derecede bariz şekilde kapatan Kuzey Sera müşteri memnuniyetini ve kaliteyi baz alan çalışma prensibiyle başarı çıtasını sürekli yükselterek yoluna devam etmektedir. Ülke çapında siz değerli müşterilerimize kalite ve memnuniyet sunmayı kendimize ilke edindik. Sizlerde Kuzey Sera kalitesiyle yakından tanışmak istiyorsanız bir kahvemizi içmek için firmamıza bekliyoruz.