background

Kurumsal

Kuzey Sera

Kurumsal

Kuzey Sera

1999 yılında Marmara Bölgesinde yer alan şirketimiz, ürettiği seralarla bölge ihtiyacına cevap vermiştir. 2012 yılına kadar her geçen gün modern teknoloji sistemleri ile kendisini yenileyerek hizmet ağını genişletmiştir. 2012 yılında Bursa’da faaliyetlerine devam etme kararı alan firmamız Osmangazi bölgesindeki 2.500m² fabrika alanında hizmet vermeye başlamıştır. Kuzey Sera Sistemleri Çelik Konstrüksiyon İnşaat Tarım Sanayi Ticaret Ltd. Şti. adı altında tüm Türkiye’de ve yurt dışında, kaliteyi her zaman ön planda tutarak yaptığı projelerle sektörün önde gelen isimlerinden biri olmuştur.


Kuzey Sera; iklim koşullarını, bölge şartlarını, ürün çeşitliliğini ve müşteri özel isteklerini göz önünde bulundurarak içerik ve detay yönünden zengin projeler hazırlamaktadır. Topraksız Tarım alanında Çilek, Hidroponik Marul, Domates ve Fidelik projelerinin yanı sıra; Aromatik ve Tıbbi Bitki Seraları olan; lavanta, Fesleğen vb. projeler gerçekleştirmektedir. Tropikal Meyve Seraları alanında ise; Muz, Ejder Meyvesi, Avokado vb. ürünlerle birlikte, Balık Üretim seralarını da Anahtar Teslim kurulumlarla gerçekleştirmektedir.


Modern Sera Sistemleri Teknolojileri ile Kendine özgü tasarımları bir araya getiren Kuzey Sera, sektörde çokça tercih edilen modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden taviz vermemeyi ilke edinen firmamız gelişimine yatırımlarıyla devam etmektedir.


Ege Bölgesindeki yatırımlarında Kınık Organize Sanayi Bölgesi Fabrika Alanı ve Aydın Organize Sanayi Bölgesi Jeotermal Sera Alanındaki Fabrika ve Sera inşaatlarına devam etmektedir. Akdeniz Bölgesindeki yatırımlarında, Fethiye Seydikemer ilçesinde 36 dönüm arazi üzerine kurulu 20 dönüm topraksız tarımda çilek ve 10 dönüm fidelik seralarıyla sektörün üretici tarafında da yer almaktadır.